НАЈАВА ЗА СПЕКТАКУЛАРНА ЕМИСИЈА: Мирка Велиновска гостин кај Васко Ефтов „Во Центар“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Најава за спектакуларна емсија во недела во 19.30 часот на Канал 5 објави Васко Ефтов на својот ЈуТјуб канал, во која гостин во коментирањето на изборните резултати во САД ќе биде никој друг, туку лично „класната“ Мирка Велиновска.

Гледајте!

6 КОМЕНТАРИ

Latest News

Царовска: Ниe имaмe oбвpcкa дa им cлyжимe нa гpaѓaнитe штo нe избpaa

Ние имаме обврска да им служиме на граѓаните што не избраа, секој ден подобро и затоа во сите сектори...

More Articles Like This