НАЈДОБАР РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК:Фудбалерот Влатко Грозданоски стана татко!

  • January 30, 2019
  • Коментари

Манекенката Христина на свет ја донесе малата Мила.Фудбалерот Влатко Грозданоски стана татко! Неговата сопруга Христина на неговиот 36. роденден на свет ја донесе малата Мила, а породувањето поминало во најдобар ред и двете се чувствуваат добро.

Мојата сопруга ми го даде најубавиот роденденски подарок што можам да го замислам. Се роди нашата ќеркичка Мила, се пофали фудбалерот на социјалните мрежи.

Инаку, со Христина која по професија е манекенка се венчаа во 2016 година, а претходно беа долги години во врска.

Претходно «
Следно »