НАЈНОВА ИНФОРМАЦИЈА: Дојава за бомба во авион кој се наоѓа на Скопскиот аеродром и требал да полета!

  • November 23, 2016
  • Коментари

najnova_vest

Телевизија Нова ексклузивно од свои извори дознава дека вечерва авион на Туркиш ерлајнс бил спречен да полета од скопскиот аеродром „Александар Велики“ поради дојава за бомба.
Повеќе информации и детален извештај погледнете во вестите на ТВ Нова во 22 часот.

Претходно «
Следно »