September 22, 2020, 3:39 pm

НАЈПОЗНАТИОТ ЕВРОПСКИ АСТРОЛОГ МАТЈО ГО ПРЕТСТАВИ ЖЕНСКИОТ ХОРОСКОП ЗА 2020 ГОДИНА: Проверете што го очекува вашиот знак

Поврзано

Дневен xopockoп за вторник (22. септември 2020)

ОВЕН Работа: Односот со колегите е незадоволувачки затоа што имате впечаток дека не ве разбираат ниту ве поддржуваат. Љубов: За емотивна...

Дневен xopockп за 21 септември: Во наредниот период ќе бидете пред голема дилема

Овен Посакувате цврста и топла врска со саканата личност. Ако сте се во врска или во брак, ќе се посветите...

Tимcкaтa paбoтa им e нaјвaжнa на Paкoвитe, Pибитe сe пoдгoтвeни за пoгoлeм пpeдизвик

ОВЕН Работа: Не е лоша идејата која ја имате, но моментално сконцентрирајте се на моменталните случувања и позицијата која ја...
- Advertisement -

Бернард Матјо вели дека 2020-та година слободно може да се нарече „женска“ година, бидејќи понежниот пол го очекуваат многу неверојатни и интересни работи.

 

 

 

 

1. Овен

Жените претставнички на овој хороскопски знак треба да се подготоват за многубројни средби. Тие може да бидат деловни, како и љубовни состаноци, а особено во љубовните односи, оваа година ќе биде многу успешна за Овенот.

2. Бик

Жената Бик треба да се подготви на фактот дека речиси сите планови ќе бидат неуспешни. Но, не се разочарувајте, ѕвездите секогаш ќе ви дадат нови шанси и можности, само е потребно да си поставите нови цели од досегашните.

3. Близнаци

Жените од овој хороскопски знак треба да се подготват за пријатни промени на секое поле од нивниот живот. Сето ќе започне со мали промени, но целосно новата година ќе биде успешна за вас.

4. Рак

Раковите треба да се откажат од сето кое им е познато и да започнат нова страна во нивниот живот. Дамите од овој хороскопски знак ќе добијат многу шанси од ѕвездите, кои не треба да ги пропуштат.

5. Лав

Дојде време Лавовите да разберат што навистина сакаат во нивниот живот. Во текот на 2020-та година, многу ваши желби ќе бидат исполнети и тоа ќе биде вистинско пријатно изненадување за вас.

6. Девица

Астролозите на Девиците им препорачуваат постојано да го одржуваат нивниот позитивен став, бидејќи доколку лесно се откажувате, тогаш ќе настанат непријатни моменти во животот. Гледајте на работите многу пооптимистично.

7. Вага

Дамите од овој хороскопски знак ќе треба да се справат со љубоморни луѓе. Ги очекуваат успеси на речиси сите полиња, бидејќи конечно во нивниот живот дојде време да триумфираат добрите работи.

8. Скорпија

Во текот на 2020-та година, жените Скорпии ќе имаат неверојатна среќа. Не заборавајте да ја слушате вашата интуиција и да верувате дека дури и од лошите работи може да имате некаква полза.

9. Стрелец

Жените од овој хороскопски знак треба да се подготоват за многу пријатни промени во областа на работата и финансиите. Не плашете се доколку на почеток некои работи нема да одат како што сте посакувале, бидејќи судбината има подготвено вистински подарок за вас.

10. Јарец

Време е да започнете да се изненадувате самите себе, при што ќе се посветите повеќе време за грижа на самите себе и да не се обидувате како досега постојано да ги задоволувате луѓето околу вас.

11. Водолија

Претставничките на понежниот пол во текот на 2020-та ќе успеат да решат некој непријатен проблем, кој во последната година ги измачувал и притоа сите промени што ќе настапат во животот ќе бидат извонредни.

12. Риби

Во текот на 2020-та година, серија од мистични настани ги очекуваат дамите од овој хороскопски знак. Но, без да се плашите, бидејќи сите тие настани ќе доведат до посакувани резултати и големи успеси

Latest News

TPAMП ДОАЃА ВО СРБИЈА: Гренел потврди дека Претседателот на САД доаѓа во Србија со неговата ќерка Иванка

SRBI, VIDEĆETE TRAMPA! GRENEL POTVRDIO: Tramp dolazi u Srbiju! EVO KAKO GA JE VUČIĆ UBEDIO! Специјалниот претставник на претседателот Доналд...

Пронaјден мpтoв маж во стан со Скопје, тeлото пpeдадено на oбдykција

На 21.09.2020 околу 12.30 часот во СВР Скопје било пpијавено дека во стан на ул.„Виа Игнатија“ во Скопје бил пронaјден пoчинат И.А.(65) од Скопје,...

„Протекоа“ доcиејата на Хашим Тачи и Кадри Весељи од Специјалниот cуд во Хаг

Организацијата на ветерани на ОВК објави дека и денес некој доставил нови досиеја за кои претпоставуваат дека се од Специјалниот cуд, а потпретседателот на...

Мизо: Од политиките на власта ќе зависи дали ќе имаме прилив или одлив на инвестиции

Автомобилската индустрија е една од најпогодените индустрии на глобално ниво од глобалната пандемија на Ковид-19. Постоечките околности со промената на технологиите на погонските системи...

Концептот “Едно општество за сите“ го прогласија за умpeно

Јавноста со денови е скандализирана од изјавите на високи владини и партиски функционери на власта дека ќе се субвенционираат вработувања по етнички клуч во...

More Articles Like This