НАЈТАЖНОТО ВИДЕО КОЕ ЌЕ ГО ВИДИТЕ ДЕНЕС: Куче кое плаче откако дознало дека сопствениците го напуштиле го „стопи“ интернетот!

  • September 11, 2018

Неверојатно видео го освои интернетот, а ќе го освои и вашето срце откако куче кое било напуштено од неговите сопственици од тага плачеше во прифатниот центар „Карлсон Шелтер“


Мелезот од пит-бул и ретривер наречен Ејџеј, се гледа како лежи на креветот и плаче додека вработените се обидуваат да го смират. Според информациите Ејџеј бил оставен откако неговиот сопственик повеќе не можел да се грижи за кучето и го предал во прифатниот центар.

Претходно «
Следно »