НАЈТЕШКО ИМ ПАДНА НА СНИМАТЕЛИТЕ: Македонската фолкерка ги запали гледачите, а на снимателите на Канал 5 им беше најтешко

  • May 2, 2018

Фолк пејачката Татијана Стефановска периодов е доста активна со гостување на телевизиски емисии.

Овој пат, таа се појави како гостинка во утринската програма „Здраво Македонијо“ каде секако тема на разговор беше музиката која ја интерпретира, на што е посветена периодов, а секако незаобиколни беа и деталите од приватноста.

По разговорот секако следеше и песна за да ги развесели гледачите, а Татијана освен што беше празник за уши, се потруди тоа да биде и за очи.

Имено, по повод појавувањето на телевизија, атрактивната битолчанка избра ултра секси стајлинг од мини фустан сако кој ги истакна нејзините нозе.

Веруваме дека на камерманите им беше најтешко да фокусираат на друго место покрај таквата глетка пред себе.

vistina.mk

Претходно «
Следно »