НА ДУШКО МУ ПРАТИЛЕ СНИМКА ОД CEKCOT НА ЈК: Кога го видел материјалот му пукнал филмот!

Поврзано

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

(Фото) KPВТА НЕ Е ВОДА: Вонбрачниот син на Шварценегер е копија на татка си

Џозеф Баен (22) е син на Арнолд Шварценегер (72), кој славниот актер го доби со својата љубовница, дадилката на...

Бурата околу пopнo аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш како да стивнува, но сега исплива нов материјал кој ја докажува веродостојноста на тврдењата на фудбалерот дека романсата била посериозна отколку што се претпоставувало. Душко Тошиќ бил подготвен да и прости и да ја заборави аферата со женетиот колега. Се додека не ја добил снимката од нивниот ceкc.

Имено, заминувањето на Јелена кај Душко успеа да ги смири страстите и да ја сочува семејната идила со Тошиќ, но планот за смирување се изјаловил кога фудбалерот ја видел снимката на сопругата со Тошиќ.

На Душко од анонимна адреса му стигнал меил со пopнoтo на Јелена и Врањеш. Малку е да се каже дека во тој момент го обзел бес, па веднаш и се јавил на Јелена. Тогаш и рекол дека сака развод и дека никакви изговори не го интересираат – рекол извор близок на Тошиќ.

Како и да е, ЈК сега е во Дубаи, од каде се огласи по пат на Инстаграм. Со оглед на тоа дека и Душко е таму, останува да се види како ќе се развиваат работите.

Актуелно

ПОРАЗИТЕЛНИ БРОЈКИ НА СВЕТСКА БАНКА: 130 илјади граѓани во земјава ги демнее сиромаштија

Повеќе од 130 илјади граѓани од земјава до крајот на годинава ќе бидат во опасност од живеење во сиромаштија. За...

(Видео) АЛАХ АКБАР ЕЧЕШЕ ВО КОЧАНИ: Верска позаднина на протестите во градот?!

Алах акбар ечеше по улиците во Кочани попладнево. Се поставува прашањето дали е верска позадината на протестите во градот? Првичните  информации со кои располага Инфомакс...

СОСТОЈБАТА Е СЕРИОЗНА: Покрај препораките за избори Комисијата за заразни болести ќе предложи продолжување на вонредната состојба

Комисијата за заразни болести ќе и предложи на Владата продолжување на вонредната состојба во пресрет на најавената седница на Советот за национална безбедност, што...

РАБОТАТА ИЗЛЕГУВА ОД КОНТРОЛА: Коронавирусот во Македонија зеде 4 нови жртви

Во последните 24 часа регистрирани се 52 нови случаи на заболени од Ковид-19 во земјава. Резултатот е добиен по изработени 661 тест. Распоред по градови: Скопје...

СЕ ВРАЌААТ РЕСТРИКТИВНИТЕ МЕРКИ?!: Еве што предлага Комисијата за заразни болести

Неофицијално, ТВ21 дознава дека во последните 24 часа бројот на заболени од коронавирус е над 50. Заменик министерот за здравство, Арменд Арслани, за ТВ21 изјави...

Повеќе вести