НА ЛИЦЕ МЕСТО МУ РАСКИНА НА МОМЧЕТО: Го остави момчето со кое била во врска пет години, за да се вози во „Ламборџини“ на непознат човек!

  • April 8, 2018

На социјалните мрежи се почесто се објавуваат видеа од социјални експерименти во кои се тестира реакцијата на различни луѓе на луксуз, пари и бесни автомобили


Неодамна на видео сервисот „ЈуТјуб“ беше објавено видео, на кое се гледа како девојка го остава своето момче со кое била во врска цели пет години, за да се повози во бесното „Ламборџини“ на сосема непознат човек.

Девојката беше сигурна дека му е верна на момчето се додека не го виде „Ламбoрџинито“.

Претходно «
Следно »