September 26, 2020, 9:47 am

На eдeн знaк мy гoди внимaниeтo oд caкaнaтa личнocт

Поврзано

Дневен хороскоп за петок (25. септември 2020)

ОВЕН Работа: Полека ги завршувате обврските за оваа недела, и се радувате на престојниот викенд. Љубов: Сте испланирале викендот да го...

Дневен xopockoп 24.09.2020

Овен (21.03 – 20.04) Денес обидете се да бидете трезвени и стабилни, затоа што ќе се исправите пред некои ситуации...

Печуански хороскоп: Е oвa e нeштo кoe ja кpиe виcтинaтa зa ceкoj чoвeк

Печуанскиот хороскоп, како и други астролошки системи, има дванаесет знаци. 365-дневната година во овие хороскопи беше поделена на 18...
- Advertisement -

Овен

Можно е да добиете сосема нова понуда која ќе ви одговара. Комуникацијата со саканата личност не е добра и свесни дека за своите грешки, но и понатаму ништо не менувате.

Бик

Имате многу енергија и сакате максимално да се посветите на обврските. Ве очекува поволен период. Ве очекува можност на личноста која ви се допаѓа да и ги покажете своите чувства. Ве очекува убава врска Бик.

Близнаци

Ве очекува позитивна атмосфера. Нема да имате никакви грижи и проблеми. Уживате во убавата комуникација со личноста која ја сакате. Доколку сте слободни, ново познанство ви доаѓа преку пријатели.

Рак

Можно е да не може да го реализирате сето она што го сакавте. Засега сте задоволни со мали успеси. Ве очекува можност да го обновите контактот со личноста која се уште ја немате преболено. Минатото се враќа на големата врата.

Лав

Денешниот ден не ви е поволен, па внимавајте да не дојде до поголеми компликации. Пред вас е можност уште повеќе да се зближите со личноста која ви се допаѓа. Наскоро ќе влезете во врска која може да трае.

Девица

Дајте си уште малку време на себе за да ги остварите своите планови. Немојте да дозволите да ве фати нервоза и нетрпеливост. Ви годи вниманието кое го добивате од една личност, но не сте сигурно дали таа сака врска или само си игра со вас.

Вага

Ве очекуваат важни случувања, па така од особено значење е да се поставите на вистинскиот начин. Влеговте во период кој може да биде тежок за вас, доколку сте во врска. Можно е да водите големи внатрешни борби.

Шкорпија

Пред вас се нови случувања. Некои пресврти не ни можете да ги предивидите. Ве очекува можност за заедно со саканата личност да решите некои дилеми и на некој начин да ја зајакнете и стабилизирате вашата врска.

Стрелец

Може да очекувате промени. Доколку навистина ги сакате, ќе ги добиете. Можно е да не сте сигурни во своите чувства. Партнерот полека го губи трпението. Во некои работи не можете против себе.

Јарец

Не ви е проблем да се посветите максимално на обврските кога знаете дека тоа ќе има резултати. Доколку имате партнер пред вас е одличен период во кој многу добро ќе се сложувате.

Водолија

Имате многу обврски, па некои работи сега полесно ви создаваат тензија и притисок. Можно е да се надевате дека саканата личност може да ви прогледа низ прсти, иако сте грешеле на разни начини.

Риби

Може да очекувате позитивни промени. Ве очекуваат интересни случувања со личност со која подолго време флертувате.

Latest News

Во Тeтoвo пoвpeдeнo ocyмгoдишнo дeтe oткaкo вo нeгo yдpил aвтoмoбил

Вчера во Тетово повредено е осумгодишно дете откако автомобил удрил во него. Како што соопштуваат од МВР: „Во Тетово, на...

Командантот на УЧК и братучед на Харадинај со шokантна изјава: Уб ивав српски војници секогаш кога имав можност за тоа

Потпретседателот на здружението на ветерани на Ослободителна војска на Косово УЧК, Насим Харадинај, кој вчера беше уапсен во Приштина, даде шокантна изјава фалејќи се...

(Видео) Ceдyм лицa yaпceни пopaди нaпaдoт со caтap кaj Шарли Ебдо во Париз

Полицијата како терористички чин го третира нападот изведен вечера во Париз во кој близу канцеларијта на старичното списание Шарли Ебдо се избодени најмалку две...

Oбeдинeтoтo Kpaлcтвo вo cлeднитe 4 гoдини во СЗО ќе пapтиципиpa co 430 милиoни фyнти

Британскиот премиер Борис Џонсон денеска на Генералното собрание на ОН во Њујорк ќе соопшти дека Обединетото Кралство за 30 отсто ќе го зголеми својот...

Bлaдaтa имa пapи зa лyбpикaнти и koндoми, а нeмa пapи зa нoви yчилиштa

Дел од училишта без елементарни услови за настава, a 40.000 деца без компјутер за следење на онлајн наставата. И, наместо да се инвестираа во...

More Articles Like This