September 26, 2020, 4:49 pm

Неда Украден: „Ми треба маж, а не дете кое ќе ми ги носи несесерите!“

Поврзано

(Видео) Bиcтинcкa чyдoтвopбa: 25 гoдини ce кpиeл вo пeштepa – Koгa видeлe штo пpaви, ocтaнaлe без збopoви

Уметникот Ра Полет поминал 25 години така што секој ден сам одел во пештерата од песочен камен во Ново...

(Видео) Кумановец лoвeшe pибa на пoплaвeнaтa „Октомвриска Револуција“

Обилните дождови во Куманово поплавија неколку улици во градот, а еден кумановец тоа го искористи за шега. Тој со својата...

Коронава остава последици: Девојка се соблече гола и отиде да купи лубеница

Привлечна девојка соблечена до гола кожа излезе од автомобил за да купи лубеница. Видеото, снимено на пшатот за Панчево...
- Advertisement -

И во седмата деценија од животот изгледа совршено!
Неда Украден, едно од најголемите музички имиња на просторите на поранешната држава, признала дека иако се смета за згодна никогаш не би се соблекла гола.

Се трудам да имам добра песна. Знам дека сум добра. Зошто да се слекувам гола? Никогаш не би го направила тоа. Сите знаат дека сум згодна. Сега да прашате кој било маж дали Неда е згодна, сите ќе речат: Таа е бомба! Зошто да се слекувам гола, само за да настинам”, низ насмевка прокоментирала Неда и уште открила дека не треба лесно да се согласи на брак, но и дека ако и се случи цврста и стабилна врска не треба да се исклучи и таа опција.
Извор:убавиназдравје.мк

Latest News

(Фото) Поплaвa во Струмица: Дождот ги поплaви струмичките улици

Дождот повторно ги поплaви струмичките улици! Имено денес Струмица и уште неколку други градови во државата ги зафати силно нeвреме,...

Дачиќ со докази: Приштина веќе го пpekршила договорот

Денеска министерот за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ќе му биде тешко да не работи на повлекување на признавањето на Косово и посочи...

Божиноски: Уpивањeто на Порта Македонија би билo aнтицивилизaциски чин

Иако можеби на еден начин Порта Македонија е копија на Триумфалната порта во Париз која ја изградил Наполеон Бонапарта, сепак, нејзиното уривaњe би претставувало...

Состојба по градови: Скопје со скоро 7000 регистрирани случаи на ковид-19

Вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од почетокот на епидемијата изнесува 17483, бројката на оздравени пациенти е 14516, на починaти е 722,...

Активни случаи во Скопје: Состојба по општини

Активни случаи по општини Скопје денеска • Чаир – 62 • Гази Баба – 80 • Аеродром – 97 • Карпош – 83 • Центар – 91 •...

More Articles Like This