НЕКОЈ ЈА МЕСТИ ДРАГАНА МИРКОВИЌ: Безобразни фотографии од голата Драгана Мирковиќ кружат по социјалните мрежи

  • May 8, 2018

Фолк пејачката пред неколку години се најде во непријатна ситуација, кога се појави фотографија на која таа е потполно гола, а сега истата слика кружи на Твитер.

Многумина истакнаа дека на фотографија не е Драгана Мирковиќ.

На фотографијата се гледа како гола жена седи на ВЦ школка, а потсетува на познатата пејачка.

Претходно «
Следно »