January 27, 2021, 6:33 pm

НЕМА ДА ИМ ВЕРУВАТЕ НА СВОИТЕ ОЧИ: Мими „Оро“ веќе не изгледа вака – сега се соблече за безобразна фотографија!

Поврзано

Мечka бpkала скијачи по скијачка патека

Љубителите на зимските спортови во еден ски-центар во Романија останале во шок откако на патеката влетала мечка. Неверојатната сцена,...

Кога ќе се претера со фотошопот

Многу луѓе денеска своите фотографии се обидуваат да ги доработат во фотошоп или со разни филтери, пред истите да...

MAPAДОHA ИМА 2 CEФА И НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ОТВОРИ

Диего Марадона своевремено живееше седум години во Дубаи и во собата имаше два заклучени сефа на кои не може...
- Advertisement -

Милица Живановиќ, интернет сензаијата која од пред неколку години регионот ја нарекува „Мими Оро“ поради хит снимката на која ја демонстрираше сопствената некултура
csm_mimi-oro-2_11749f14cc

Мими стана позната откако „лупна“ дека најголемата птица на светот се вика „оро“, а потоа среќата ја испроба и во ријалити шоуто „Парови“, каде народот посебно ја засака поради нејзината искреност и добродушност.
15170973_1215038688561597_7554221449228810305_n
Мими „Оро“ по ријалити шоуто го извади силиконот од устата, по која беше позната, а долгата црна коса ја префарба во плава.

14731126_1188173027914830_4473210762985304580_n

Latest News

Странци ја правеле концепцијата, странци ја финансираат реформата: Кој и зошто го менува македонскиот образовен систем?

Министерката за образование и наука неодамна го презентираше новиот концепт во образовниот систем во основното образование, кој предвидува коренити...

More Articles Like This