October 19, 2021, 4:40 pm

НЕ ЛАЖИ – ТИ ПРВ ПОЧНА: Социјалните мрежи за ветувањата на Заев и минималната плата

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Ветувањата на СДСМ за минимална плата станаа тема на потсмев на социјалните мрежи, откако се граѓаните заклучија дека се работи за куп лаги. Вака социјалните мрежи ги доживуваат ветувањата на Заев.

 

 

4 КОМЕНТАРИ

Latest News

Еврокомесарот Вархеји против одвојување на Македонија и Албанија

Еврокомесарот за проширување, Оливер Вархеји, изјави дека работи до декември да се одржи првата Меѓувладина конференција со Македонија заедно...

More Articles Like This