НЕ ПУШTAАТ НИKOЈ ВО НИВНОТО СРЦЕ: Овие знаци се премногу таинствени, што никогаш нема да ги запознаете вистински

Поврзано

Можеби ќе се чудите колку добро ви оди во љубовта

Овен Може да се надевате на позитивен исход од разговорот што ве чека. Доколку не сте задоволни од моменталната состојба...

Организирајте го вашиот ден веднаш штом ќе се разбудите

Овен Ќе покажете дека сте подготвени да го менувате она што не ви одговара на деловно поле. Саканата личност ќе...

Правете помали планови за да се изненадите од поголемите резултати

Овен Денеска завршувате една фаза на својот интимен и љубовен живот и ги комплетирате искуствата. На оние што се во...

Луѓето родени во овие три хороскопски знаци важат за најтаинствени.

Шкорпија

Шкорпиите никому не веруваат и тоа е најголемата причина за нивната мистериозност. Никогаш не откриваат се’ за себе, поради страв од пренесување на работите, и сметаат дека во тоа е нивната моќ. Сепак, ако ја запознаат личноста за која сметаат дека е нивната сродна душа, постои голема шанса дека во целост ќе се отворат.

Јарец

Јараците околу себе градат невидлив ѕид, бидејќи повеќето луѓе ги сметаат за непријатели и по тоа се препознатливи. Тие, исто како Шкорпиите, сметаат дека нивната моќ е во мистериозноста, па никому не се доверуваат, дури и ако се убедени дека можат да ѝ веруваат на одредена личност.

Водолија

Водолиите сакаат да ги тераат другите да се потрудат да го дознаат она што ги интересира. Иако некои тоа многу ги нервира, повеќето тоа го сметаат за нивен шарм. Тие се големи љубители на самотијата и големите друштва не им претставуваат задоволство, па всушност самите на себе си се најдобри пријатели, бидејќи единствено во себе се целосно сигурни, што и не е лоша карактеристика.

Актуелно

(Аудио) Вице Заев и екипата купуваат гласови во Струмица?

Веќе проверената технологија на купување на гласои за која читавме и слушавме на снимка што ја објави италијанскиот весник...

Се огласи поранешниот воџа на „Koмитите“ за операцијата Атлантик: Жути никогаш не наведнал и нема да наведни кичма како тебе „Кико“

Љупчо Палевски попладнево на прес конференција со јавноста сподели документи и докази за следење на македонски граѓани поради наводен домашен тероризам, поточно македонски екстремизам....

(Видео) Следете во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Свети Николе

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со жителите на Свети Николе. Проследете го во живо неговото обраќање: https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/602440627318143/

(Документи) Митовски: Ова е тepористичка држава

Во Македонија се прислушкувале новинари, политичари и активисти на движење кое било против референдум на кој требаше да се легитимира промената на името. За...

120 нови случаи на Koвид 19 во Македонија

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1367 тестирања, а регистрирани се 120 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-63, Куманово-4,...

Повеќе вести