Не ја иcплаши неBpемето: Цеца на плажа на Халкидики

  • July 13, 2019

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во Грција. Нејзе не ја исп лаши нев ремето, па таа го избра местото Калива на Халкидики.

Како таму си поминува и во што влегла во море, е тема на која фановите не престануваат да пишуваат.

Имено пејачката објави видеа и фотографии на Инстаграм на кои им испраќа бакнежи на своите фанови.

Српската фолк ѕвезда пред извесен период преживеа неп ријатна ситуациј кога извесен О.Л. упа дна во нејзината вила на Кипар и таму помина неколку дена. До неодамна, вилата на Кипар во Аја Напа беше место каде таа и нејзините деца Вељко и Анастазија доаѓаат да се одморат и да бидат далеку од медиумското внимание.

Таа се наоѓа во слепа улица во Аја Напа, но сепак пејачката вели дека туристите најмногу ја фотографираат.

„Овде има четири куќи но најмногу ја сликаат мојата. Случајно дојдов овде на одмор со децата, ми се допадна местото и пределот, мирно е, климата е пријатна“, рече во една прилика српската ѕвезда.

Сега имате шанса да видите како таа изгледа однадвор. Луксузно и со стил. Погледнете:

Претходно «
Следно »