Никогаш доста: Лила повторно ги освои погледите на свадба

Поврзано

Плажите во хрватска нeбeзбeдни?

Kaпачите снимиле несекојдневна глетка на плажата Бокулја во Сливница, Задарска жупанија. Во Велебитскиот канал се појавил огромен кит кој се...

Резултати од анкети за изборите може да се објавуваат најдоцна до 9 јули

Најдоцна до 24 часот на 9 јули може да се објавуваат резултати од испитувања на јавното мислење во врска...

Tрамп: Со масkа изгледам како Осамениот ренџер

Американскиот претседател Доналд Трамп, кој долго време одбиваше да носи маска во јавност го смени ставот истакнувајќи дека мисли...

Знаеме дека оваа сезона од годината е богата со многу веселби и свадби, оваа година особено одлично се погодија и временските услови и продолженото лето, па младоженците и гостите се покажаа во вистинско светло и раскош.

Нашата најпозната водителка Лила Филиповска, секогаш е средена од глава до пети и подготвена за добра забава, па затоа ниту свадбените веселби не се исклучок. Иако и за неа крижеа приказни по медиумите дека ќе стапне на лудиот камен повторно, за сега нема ништо од тоа, но тоа не ја спречи да ужива во многуте свадбени веселби на своите пријатели.
Лила доста турбо си ја помина свадбената сезона од 2018 година, а се знае, каде и да оди таа, погледите ги насочува на себе… секако има и што да се види. Едноставно, секогаш го дава најдоброто од себе и изгледа навистина светски. Не е ни чудо зошто таа е најуспешен инфлуенсер во нашата земја.

Се разбира покрај младите, и таа мора да биде во центарот на вниманието – бидејќи едноставно е Лила.

Овој пат избра да облече црн впечатлив комбинезон од кој го истакна деколтето и витките нозе.

Актуелно

Комити со реакција за операцијата „Атлантик“: Горди сме затоа што бевме дел од кампањата за #Бојкот на понижувачкиот Референдум

Горди сме затоа што бевме дел од кампањата за #Бојкот на понижувачкиот Референдум. Ќе остане запишано дека бевме тука да...

ДАЛИ „ДИЗ“ ФУКЦИОНИРА КАКО ПАРТИСКА ИСПОСТАВА НА СДСМ : По директни усни наредби на активисти на СДСМ се казнуваат откупувачи!

Спрегата Ненад Бошев , Мијалчо Ласков и Силвана Трбогазова обелоденета со документи, инаку таа истата спрега здраво одработува за СДСМ во ова предизборие. Ова тројство...

(Видео) Што договарала Шекеринска со Јанева и Јовановски?

Радмила Шекеринска по објавеното видео снимено во домот на Боки 13 сеуште молчи и бесрамно си тера кампања. Радмила Шекеринска мора да одговори, кога...

Мицкоски во Гевгелија,Дојран,Богданци и Валандово, носителите на листи во голем број активности и средби со граѓани

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носителите на листи ќе остварат средби со граѓани и ќе дадат изјава за медиуми во следните населени места: Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ...

(Аудио) Вице Заев и екипата купуваат гласови во Струмица?

Веќе проверената технологија на купување на гласои за која читавме и слушавме на снимка што ја објави италијанскиот весник „Ла верита“ повторино е активирана...

Повеќе вести