December 9, 2021, 8:26 am

Николоски: Ја peфopмиpaвмe ВМРО-ДПМНЕ, дoaѓa вpeмe дa ja peфopмиpaмe Македонија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во овие 4 години ја реформиравме ВМРО-ДПМНЕ, доаѓа време да ја реформираме Македонија, порача потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски.

„Благодарам на поддршката! Во овие 4 години ја реформиравме ВМРО-ДПМНЕ, доаѓа време да ја реформираме Македонија.

Одиме на победа и на 31-ви Октомври! За заедно да создадеме нова иднина“ – истакна тој.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Бикот скржав кон партнерот, Близнаците фокусирани на парите

ОВЕН Внимавајте да не си бидете сопствениот најголем непријател. Можете лесно да земете заеми или позајмици. Партнерот е очаен, бидејќи му...

More Articles Like This