НИ КОЗЛОВА НЕ МОЖЕ ДА ГО СЛУША: Што се случуваше додека Заев објаснуваше за Северна

Поврзано

Чулев: Полицијата подготвена да обезбеди услови за фер, демократски, но и безбеден изборен процес

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска истакна дека полицијата е подготвена за спроведување мирни, фер, демократски избори. Тој...

Мисајловски: ВМРО-ДПМНЕ ќе се залага да се цени трудот на работникот

Носителот на листа во втората изборна единица од ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денеска беше во посета нафабриката „Дон Марко“ во...

(Видео) Македонски уметник направи огромен портрет на Новак Ѓоковиќ на земјен терен

На земјениот терен на клубот Џукиќ во Белград, македонскиот уметник Андреј Јосифовски направи најголем портрет на светот на Новак...

Дел од излагањето на премиерот во јавната расправа за уставните промени беше споделувано на социјалните мрежи, а видеото на кое во позадина се гледа професорката Катерина Колозова стана вистински хит. По се изгледа дека ниту најголемите поддржувачи и најблиските соработници на Заев повеќе не можат да го слушаат. 

Веројатно, поади тежината на темата.

Ози шоу у позадина 😀Чисто околу сериозноста на „дебатава“🤣

Julkaissut Зоран Ристески Македонец Keskiviikkona 5. joulukuuta 2018

Актуелно

Шokaнтнa ayдио бomбa: “Рашо одобри, се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да...

Шокантна нова аудио бомба се појави на социјалните мрежи во која се слушаат два гласа за коисе тврди дека...

(Фото) Нeврeмeтo нарави хaoc во Скопје

Невремето кое пред малку го затекна главниот град на Македонија предизвика хаос во собраќајот. Голем број возила чекаат во километарски колони, возачите се нервозни...

(Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Шуто Оризари. Неговото обраќање може да го следите...

Чулев: Изборни нepегуларности нajcтрого ќе се caнкционираат, без разлика од која партија доаѓаат

Главен акцент треба да се стави на спречување на секаков вид на изборни нерегуларности, кои најстрого ќе бидат санкционирани, без оглед од која политичка...

(Видео) По зakaните по неговиот и животот на Јовановски, Дуковски видно вознемиpeн, известени се и амбасадите

Видно вознемирен и нервозен вака може единствено да се опиште денешниот настап на адвокатот на Бојан Јовановски, Сашо Дуковски при изјавата пред обвинителството откако...

Повеќе вести