December 9, 2021, 9:09 am

Новинарската екипа на Инфомакс на ургентен

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Екипата на Инфомакс која во текот на оваа вечер беше нападната во Прилеп пред штабот на СДСМ заврши на ургентен.

Во моментот уредникот Александар Митовски се наоѓа пред ургентниот во Прилеп каде е во посета на новинарот Милошовски и снимателот Ниневски.

Во продолжение објавата на Митовски:

„Предмалку пристигнав во Прилеп, новинарот Милошоски и снимателот Ниневски се на Ургентен каде што одам да ги посетам. По ова очекувајте вклучување во живо“. – вели Митовски.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Народна банка демантиpa: Курсот на денарот е стабилен

Погрешни се информациите дека е покачен курсот на еврото, реагираа од Народна банка по објавите кај дел од медиумите,...

More Articles Like This