НОВ HAПAД НА МОМЧЕ НА АВТОБУСКA: Момче пpeтeпaнo на автобуска на Бит Пазар!

  • December 13, 2018
  • Коментари

Во Полициската станица Бит Пазар Б.Ш.(42) од Скопје, вчера во 19:50 часот пријавила дека истиот околу 17,00 часот на автобуска постојка на булевар „Крсте Мисирков“ од страна на неколку лица бил физички нападнат нејзиниот 16 годишен син.

Претходно «
Следно »