Ноне Неделковска го откачи црномурестиот Рајан, па сега заведува со фотки на Инстаграм

  • November 28, 2018

 

 

 

 

Велешката џебна Венера, Ноне Неделковска веќе извесен период е сингл и ужива во слободата. Пензионираната пејачка неодамна го откачи црномурестото момче Рајан со кого беше заедно неколку години, а наместо да тагува, Ноне по цел ден си се фотка за „Инстаграм“ и позира на егзотични дестинациии кои ги посетува благодарение на крузерот на кој што работи.

Без приватност: Ноне улови интимна глетка во Валенсија – „Слушнете го нивниот звук кога водат љубов“

Ноне од брод реши да се префрли на копно, барем на некое време и тоа во душата на Шпанија, во преубавата Валенсија.

Бидејќи е голем љубител на животните, таа одлучи да ја посети неверојатната зоошошка градина „Биопарк“ и со своите следбеници на социјалните мрежи да сподели фотографии и видеа од доживувањето.

https://www.instagram.com/p/BpE3bMAHE-w/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

– Чувство што не може да се опише со зборови ниту слика. Каков ден!, напиша некогашната пејачка во описот на една од фотографиите.

Меѓу поввеќето објави се најде и таква која ги насмеа сите оние што го посетија профилот на Ноне.

Имено, таа направи снимка од тоа како две големи желки имаат чин на парење, а пак Ноне не ги остави во приватност додека водат љубов и напиша: „Слушнете го нивниот звук кога водат љубов“.

https://www.instagram.com/p/BpE0fYuHgx7/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Доколку не се имале можност да ја посетите оваа зоолошка градина, ѕирнете како изгледа преку фотографиите на Ноне Неделковска.

https://www.instagram.com/p/BpE18-EnLtg/?utm_source=ig_embed

Извор:скопје24

Претходно «
Следно »