August 9, 2020, 11:39 am

Ноне Неделковска го откачи црномурестиот Рајан, па сега заведува со фотки на Инстаграм

Поврзано

Дознајте зошто Спенџарска не сака да се лаже самата себе

Со години ги слушам луѓето како зборуваат: -‘Ама јас сум добра личност, не го заслужив ова!’, истакна на својот Инстаграм...

Пиво од 50 денари, свеж портокал 80 – Хрватите решија драстично да ги спуштат цените

Aко изминатите години Хрватска важеше за една од поскапите туристички земји, а фотографиите со фискални сметки на туристите го...

(Видео) Секоја чест: Автобус пaднaл во eзepo, а потоа се појавил тој

Тој само размислувал да ги спаси белите дробови за здивови. Во 1976. година, пливачот Шаварш Карапетијан со 23 години бил...
- Advertisement -

 

 

 

 

Велешката џебна Венера, Ноне Неделковска веќе извесен период е сингл и ужива во слободата. Пензионираната пејачка неодамна го откачи црномурестото момче Рајан со кого беше заедно неколку години, а наместо да тагува, Ноне по цел ден си се фотка за „Инстаграм“ и позира на егзотични дестинациии кои ги посетува благодарение на крузерот на кој што работи.

Без приватност: Ноне улови интимна глетка во Валенсија – „Слушнете го нивниот звук кога водат љубов“

Ноне од брод реши да се префрли на копно, барем на некое време и тоа во душата на Шпанија, во преубавата Валенсија.

Бидејќи е голем љубител на животните, таа одлучи да ја посети неверојатната зоошошка градина „Биопарк“ и со своите следбеници на социјалните мрежи да сподели фотографии и видеа од доживувањето.

https://www.instagram.com/p/BpE3bMAHE-w/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

– Чувство што не може да се опише со зборови ниту слика. Каков ден!, напиша некогашната пејачка во описот на една од фотографиите.

Меѓу поввеќето објави се најде и таква која ги насмеа сите оние што го посетија профилот на Ноне.

Имено, таа направи снимка од тоа како две големи желки имаат чин на парење, а пак Ноне не ги остави во приватност додека водат љубов и напиша: „Слушнете го нивниот звук кога водат љубов“.

https://www.instagram.com/p/BpE0fYuHgx7/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Доколку не се имале можност да ја посетите оваа зоолошка градина, ѕирнете како изгледа преку фотографиите на Ноне Неделковска.

Извор:скопје24

Latest News

Додека граѓаните плаќаат поскапи сметки за струја, фирмите на Заеви нижат профити

Зоран Заев и СДСМ преку поскапената струја, која ќе ја плаќаат граѓаните, собираат свежи пари кои подоцна преку тендери...

АПАСИЕВ ДА ГИ ВРАТИ НАРОДНИТЕ ПАРИ ШТО ГИ ЗЕМАЛ ОД ПЛАТНИОТ СПИСОК НА СЈО

Откако вчера пратеникот Димитар Апасиев ја скандализираше јавноста со својата објава на фејсбук која се однесува на вицепремиерката во заминување, Радмила Шекеринска, се појавија...

Возачите во спротивна насока излегувале надвор од патот: На патот Кадрифаково-Св.Николе избегнати три сообpaќајни нecpeќи

Вчеравечер на патот Кадрифаково – Свети Николе биле избегнати три сообраќајни несереќи кои можеа да имаат смртен епилог. Како што велат очевидци, возачите...

Дознајте зошто Спенџарска не сака да се лаже самата себе

Со години ги слушам луѓето како зборуваат: -‘Ама јас сум добра личност, не го заслужив ова!’, истакна на својот Инстаграм профил познатата македонска водителка и...

Пиво од 50 денари, свеж портокал 80 – Хрватите решија драстично да ги спуштат цените

Aко изминатите години Хрватска важеше за една од поскапите туристички земји, а фотографиите со фискални сметки на туристите го изненадија регионот поради високите цени,...

More Articles Like This