December 9, 2021, 8:29 am

„Нapoдoт никoгaш нe гpeши“, пopaчa пopaнeшниoт пpeмиep

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Поранешниот технички премиер на Македонија, Емил Димитриев на свјот Фејсбук профил ја честиташе победата на ВМРО-ДПМНЕ на локалните избори праќајќи интересна порака.

Народот никогаш не греши, напиша Димитриев на Фејсбук.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Цената на струјата ќе се зголеми од 1 јануари – надлежните не очекуваат покачување повеќе од 10 проценти…

Цената на електричната енергија нема да се зголеми повеќе од 10 проценти, уверуваат надлежните министри. Според нив, понудата што...

More Articles Like This