„ОБНОВА НА МАКЕДОНИЈА“: Видео од посетите на ВМРО-ДПМНЕ во Чаир, Кратово и Петровец

  • October 2, 2019
  • Коментари

Ги посетивме Чаир, Петровец и Кратово. Разговаравме со граѓаните за #ОбноваНаМакедонија, напиша на Фејсбук претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Чаир, Петровец и Кратово

Ги посетивме Чаир, Петровец и Кратово.Разговаравме со граѓаните за #ОбноваНаМакедонија

Gepostet von Обнова на Македонија am Mittwoch, 2. Oktober 2019

Претходно «
Следно »