( Обновено)АВТОБУСОТ СО СКОПСКИ РЕГИСТАРСКИ ТАБЛИЧКИ ,ШТО СЕ ПРЕВРТЕ КАЈ ВЕЛЕС СЕ ВРАЌАЛ ОД ГРЦИЈА: Над 10 екипи на брзата помош од Велес, Куманово и Скопје моментално се на терен

  • August 20, 2017

Автобус со скопска регистарска таблица кој попладнево се враќал од Грција се излизгал кај месноста Велешко брдо, има повредени, над 10 екипи на брзата помош од Велес, Куманово и Скопје моментално се на терен.

Сега за сега нема информации за смртни случаи или дали некој од патниците е во животна опасност.
Претходно «
Следно »