September 26, 2020, 5:25 pm

ОБЈАВЕНИ ЕКСПЛИЦИТНИТЕ ПОРАКИ ПОМЕЃУ КАРЛЕУША И ВРАЊЕШ: „Се чувствувам како др*ља, сакам да те јавам“ пишувала Карлеуша

Поврзано

(Видео) Bиcтинcкa чyдoтвopбa: 25 гoдини ce кpиeл вo пeштepa – Koгa видeлe штo пpaви, ocтaнaлe без збopoви

Уметникот Ра Полет поминал 25 години така што секој ден сам одел во пештерата од песочен камен во Ново...

(Видео) Кумановец лoвeшe pибa на пoплaвeнaтa „Октомвриска Револуција“

Обилните дождови во Куманово поплавија неколку улици во градот, а еден кумановец тоа го искористи за шега. Тој со својата...

Коронава остава последици: Девојка се соблече гола и отиде да купи лубеница

Привлечна девојка соблечена до гола кожа излезе од автомобил за да купи лубеница. Видеото, снимено на пшатот за Панчево...
- Advertisement -

Најскандалозна порака била онаа во која Јелена му зборува на Врањеш за својот сопруг Душко Тошиќ дека го доживува како брат и пријател, со кого е во добри односи само пред камерите Кога ќе се изгаснат камерите, тие двајца се на нож и се караат до крв.

Ј: Јас со Душко се карам до крв и нож, но кога ќе се запалат камерите, ние се фолираме.

О: Едно зборуваш, друго правиш.

Ј: Јас сум јавна личност. Тоа е фарса за медиумите.

Во следните преписки Јелена со тага опишувала дека ѝ недостасува Босанецот.

J: Се чуствувам како ку**а. Најсреќна бев кога ме повика. Кога се шетавме, кога се држевме за раце. Кога одевме на шопинг, кога се сликавме… Не знам што да правам.

О: Па замисли како јас се чуствувам, кога кај тебе доаѓам.

А потоа, пејачката ѝ се препушта на фантазијата.

 

 

 

 

Имало моменти кога не се согласувале.

О: Не треба да се извинуваш. Само сакам да бидеш недвосмислена. Кажи како што е, и тоа е тоа.

Ј: Тоа е поради турските медиуми. Еве како е: Те сакам! Извини, нема повеќе тоа да го правам. Јас него го доживувам како пријател, брат, дел од семејството. Немаме она што јас и ти го имаме, така е одамна. Те молам верувај ми. Ако така лесно дигаш раце од мене, тогаш и не треба да бидам со тебе.

О: Океј.

Ј: Што океј?

О: Ништо, се е во ред.

Ј: Не ми ги кини нервите. Поради тебе не спијам, поради тебе се нервирам, тешко ми е бидејќи те сакам…

Latest News

Вашингтон: Неопходно е да се спpeчи напредокот на Русија и Кина во областа на вештачката интелигенција

Републиканскиот конгресмен Вил Херд, во име на пратеничката група, до Конгресот достави предлог-резолуција, која ги рефлектира принципите врз кои...

Временска прогноза: Дожд уште неколку дена, еве кога ќе се подобри времето

Променливо облачно со сончеви периоди и со услови за слаб локален дожд е најавата на УХМР за утре. Ќе дува умерен, повремено засилен јужен...

Медицинска сестра пpoбoдена со нож во Универзитетскиот клинички центар во Приштина

Медицинската сестра Ф.Б. од Клиниката за уpологија беше пpoбоден со нoж денес на Универзитетскиот клинички центар во Приштина, потврди портпаролот на косовската полиција, Бајрам...

(Фото) Поплaвa во Струмица: Дождот ги поплaви струмичките улици

Дождот повторно ги поплaви струмичките улици! Имено денес Струмица и уште неколку други градови во државата ги зафати силно нeвреме, а улиците се поплaвија.

Дачиќ со докази: Приштина веќе го пpekршила договорот

Денеска министерот за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека ќе му биде тешко да не работи на повлекување на признавањето на Косово и посочи...

More Articles Like This