ОБЈАВЕНИ ЕКСПЛИЦИТНИТЕ ПОРАКИ ПОМЕЃУ КАРЛЕУША И ВРАЊЕШ: „Се чувствувам како др*ља, сакам да те јавам“ пишувала Карлеуша

Поврзано

СЕЛО НА ПРОДАЖБА: Шведска продава цело селo за неверојатна цена

Едно село во Шведска се продава за 6,5 милиони евра. Сатра Брун е велнес село на периферијата на Стокхолм....

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

Најскандалозна порака била онаа во која Јелена му зборува на Врањеш за својот сопруг Душко Тошиќ дека го доживува како брат и пријател, со кого е во добри односи само пред камерите Кога ќе се изгаснат камерите, тие двајца се на нож и се караат до крв.

Ј: Јас со Душко се карам до крв и нож, но кога ќе се запалат камерите, ние се фолираме.

О: Едно зборуваш, друго правиш.

Ј: Јас сум јавна личност. Тоа е фарса за медиумите.

Во следните преписки Јелена со тага опишувала дека ѝ недостасува Босанецот.

J: Се чуствувам како ку**а. Најсреќна бев кога ме повика. Кога се шетавме, кога се држевме за раце. Кога одевме на шопинг, кога се сликавме… Не знам што да правам.

О: Па замисли како јас се чуствувам, кога кај тебе доаѓам.

А потоа, пејачката ѝ се препушта на фантазијата.

 

 

 

 

Имало моменти кога не се согласувале.

О: Не треба да се извинуваш. Само сакам да бидеш недвосмислена. Кажи како што е, и тоа е тоа.

Ј: Тоа е поради турските медиуми. Еве како е: Те сакам! Извини, нема повеќе тоа да го правам. Јас него го доживувам како пријател, брат, дел од семејството. Немаме она што јас и ти го имаме, така е одамна. Те молам верувај ми. Ако така лесно дигаш раце од мене, тогаш и не треба да бидам со тебе.

О: Океј.

Ј: Што океј?

О: Ништо, се е во ред.

Ј: Не ми ги кини нервите. Поради тебе не спијам, поради тебе се нервирам, тешко ми е бидејќи те сакам…

Актуелно

(Видео) НЕ ТЕРААТ ДА ГЛАСАМЕ ПА МАКАР И УМPEЛЕ: Граѓаните нeзaдоволни од кapантинот и досегашната работа на Филипче, наместо здравје тераат политика!

Граѓаните ги користат последните неколку часа пред започнувањето на полицискиот час за да ги испазарат потребните намирници. На градскиот...

СРЕДЕ ПАНДЕМИЈА: Жбогар ни порача дека мораме да ги решиме сите прашања со Бугарија, ама за датум не е сигурен

Преговарачаката рамка се уште не е финализирана и не претставува јавен документ и затоа не можам да зборувам за тоа што ќе биде внатре....

ФАТЕНИ ЖИВИ-СЕ ЛАЖИРААТ БРОКИТЕ НА НОВОЗАРАЗЕНИ?!: Филипче и градоначалникот на Велес со различни бројки за новозаразени во градот

Денес 4 нови случаи во Велес од корона вирусот. Ова го соопшти денес на прес конференција градоначалникот на општна Велес Аце Коцевски. Тој истакна...

СВЕШТЕНСТВОТО ПОМЕЃУ ВЕРНИЦИТЕ И ВЛАСТА: Гласно говори молкот на МПЦ за полицискиот час за Задушница

Свешетенството во моментов се наоѓа во незгодна ситуација помеѓу помеѓу верниците и власта. Гласно говори молкот на МПЦ за полицискиот час за Задушница. Светиот архијерејски...

ДРАГАН КОВАЧКИ: Ова е крајно нeодгoвоpно однесување кон јавното здравје и животите на секој од нас, за ова се одговара кpивичнo

Ни ја забранија Задушница за да не се ширел КОВИД 19. Сите би се согласиле доколку тие мерки имаат чесна намера. Оти сите сме...

Повеќе вести