ОБЈАВИ БЕЗОБРАЗНО ВИДЕО, ЗАБОРАВИ НА ЕДЕН ДЕТАЛ: Се снимаше гола во када, заборави дека на огледалото и се гледаат голите гради!

Поврзано

СЕЛО НА ПРОДАЖБА: Шведска продава цело селo за неверојатна цена

Едно село во Шведска се продава за 6,5 милиони евра. Сатра Брун е велнес село на периферијата на Стокхолм....

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

Јелена Карлеуша објави уште една провокативна снимка

karleusa

Членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ и познатаа музичка ѕвезда Јелена Карлеуша повторно успеа да испровоцира голем дел од своите фанови, а особено оние од машкиот пол

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа дефинитивно знае како да го привлече вниманието на себе. Иако неколку години нема објавено ниту една нова песна, цело време пронаоѓа начин преку кој ќе дојде во центарот на вниманието на јавноста.

#montenegro

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Јелена Карлеуша е исклучително ажурна на социјалните мрежи и се труди константно да ги известува фановите за нејзините животни случки.

Овој пат го покажа сето она во кое нејзиниот сопруг Душко може да ужива.

In my Istanbul bedroom…… yes, bedroom

A video posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Сега на социјалните мрежи постави снимка на која е „гола како од мајка родена“ во полна када со меури, што говори дека ЈК нема недостаток на самоуверенст, туку дека комплетно ужива во своето тело.

Огледалото сепак покажа повеќе од планираното. Потполно голите гради на пеачката се во прв план на видеото.

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Не се смирува, таа е мајстор на провокацијата и безобразието.

Актуелно

(Видео) БОКИ 13 И СЕ ЗАКАНИ НА СУДИЈКАТА, ЗАЕВ Е КРЕАТОРОТ НА СЦЕНАРИОТО ЗА РУШЕЊЕ НА СЈО: Ако добие драконска казна има уште едно...

Скандалозни заврши зборови, вака наједноставно може да се објасни ситуацијата која денес ја затекнаа новинарите во судницата на едно...

ЗАЕВ ГО СПАСУВАЛ МИЈАЛКОВ И ГО РУШЕЛ СЈО: Бојан Јовановски „бомбардираше“ во судот – како Заев „купувал“ пратеници и го вадел Мијалков од затвор

Средбата која што се случила помеѓу Зоран Заев и Јордан Камчев се случила на 02.април, а Камчев го снимал и Зоран Заев,  а за...

ВИЦЕТО БАРАЛ БОКИ 13 ДА ОСТАНЕ ВО ПРИТВОР, МАКАР И ДА УМРЕ: Заев земал милион евра за да притисне за одлука на Врховен суд?!

Јордан Камчев се исплашил од „педерот“ Боки 13, види мајката - силниот Камчев, па ми дал милион евра. Тој можеби дал, дал милион евра, можеби...

ВИДЕЛА, НЕ ВИДЕЛА, ЗАЕВ БИЛ, КАМЧЕВ БИЛ: Боки 13 ја направи Русковска пуздер во завршните зборови

Вилма Русковска се шетала како „Мечка Божана“ од медиум на медиум откако го уапсила Боки 13. Јовановски објаснуваше и едно нејзино гостување на „Канал...

ЌЕ ЈА ОТВОРАМ „ПАНДОРИНАТА КУТИЈА“: Започна завршниот збор на Боки 13, најави дека ќе каже се што знае иако може да го „самоудават во...

Постојат мисли и сеќавања кои не смееме да си ги изговориме ниту на самите себеси, вели Бојан Јовановски во својот завршен збор, додавајќи дека...

Повеќе вести