ОВАА ПЕЈАЧКАТА ОДЛУЧИ ДА НЕ НАСТАПУВА ЗА НОВА ГОДИНА:Сака вечерта да ја помине во домашна атмосвера!

  • December 28, 2018
  • Коментари

Пејачката Милица Тодоровиќ по 15 години реши да донесе одлука која можеби ќе ги натажи фановите пред Новата година.

Имено Милица Тодоровиќ оваа година за време на новогодишната ноќ одлучи да остане дома и да прослави за прв пат по 15 години со своите пријатели.

-Јас навистина сакам да бидам дома и со своите пријатели да прославам. Сакам да бидам без шминка и во пижами, да има месо на масата и торта. Малку да се одморам оваа година, вели Милица Тодоровиќ во една емисија која додаде дека едвај го чека дочекот.

Пејачката призна дека се повеќе и повеќе размислува да стане мајка и дека многу сака бебе.„Да, изгледа проработи мојот мајчински инстинкт, па се’ повеќе мислам на тоа. Многу ги сакам децата и би сакала да имам бебе“ – призна Милица, кажувајќи ја својата новогодишна желба, а потоа имаше неизбежно прашање за нејзиниот брак.

Таа вели дека никогаш нема планови и не знае кога ќе се мажи, но признава дека нема да го запроси нејзиното момче.„Не би го запросила… Зошто секогаш треба јас да правам некој преседан?“ – се насмеа, а потоа призна дека има некои додворувачи.

Претходно «
Следно »