December 8, 2021, 3:51 am

ОВОЈ ЧОВЕК ЗЕМА ПЛАТА ОД ПАРИТЕ НА НАРОДОТ: Влатко Васиљ со дебилна иронија се исмева на луѓето во неволја!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Соросовата платеничка мрежа на чело со владиниот платеник Влатко Васиљ денеска се исмеваше откако младо момче колабираше за време на прес-конференцијата на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски.

Владиниот платеник Васиљ зема народни пари за да се исмева со младото момче Марко кое од возбуда и трема се онесвести на прес-конференцијата.

Васиљ, кој постојано се крие позади својот профил, никогаш во својот живот не застанал пред камери во живо, но тоа не му пречи да биде крајно вулгарен и безобразен и уште еднаш бесрамно манипулирајќи и злоупотребувајќи ја големата трагедија за Мартин Нешковски во политички цели како што тоа го правеше неговиот наредбодавател Заев на прес-конференцииите.

Latest News

Бајден по разговорот со Путин ќе се консултира со европските сојузници

Американскиот претседател Џозеф Бајден ќе разговара за исходот од денешниот руско-американски видео-самит со францускиот претседател Емануел Макрон, германската канцеларка...

More Articles Like This