December 9, 2021, 8:56 am

Огpaбена аптека во Кисела Вода

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во СВР Скопје вчера околу 20:55 часот било пријавено дека во аптека на ул.„Христо Татарчев“, едно лице со закана од вработената одзело пари од дневниот промет.

СВР Скопје презема мерки за расчистување на случајот.

Latest News

(Фото) Несекојдневна ситуација: Автомобил падна во езерце во Градски парк

Автомобил „Пежо 206“ паднал во езерце во Градскиот парк во Скопје. Засега не се познати причините за оваа незгода. Фотографиите се...

More Articles Like This