November 27, 2021, 8:43 am

Огpaбена банка среде бел ден во Белград

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Непознат разбојник ограбил банка на булеварот Крал Александар во Белград денес околу 17 часот со закана за пиштол.

Екипа на Брза помош излегла на лице место, а полицијата интензивно трага по сторителот, пренесува Танјуг.

Засега нема информации колку пари украл непознат разбојник од банката.

Latest News

Повредените во автобуската несреќа ќе бидат префрлени во македонските болници

Почнува враќањето во земјава на повредените во автобуската несреќа на автопатот „Струма“ во Бугарија. Првите двајца хоспитализирани во софиската...

More Articles Like This