ОД ВЛАДИМИР ПУТИН ДО КОЛИНДА ГРАБАР: Како изгледале политичарите во младоста?

  • December 2, 2018

Сега се светски познати политичари со префинет изглед и совршено однесување пред камерите, но како изгледале некогаш?

Од Доналд Трамп до Тереза Меј, фотки од младоста на политичарите:
Џастин Трудо

Владимир Путин

Емануел Макрон

Барак Обама

Силвио Белускони

Хилари Клинтон

Џорџ В. Буш

Доналд Трамп

Ангела Меркел

Колинда Грабар Китаровиќ

Претходно «
Следно »