January 19, 2021, 9:35 am

ОД „КЈУБИ МАКЕДОНИЈА“ ДО ПОРТА МАКЕДОНИЈА: 100.000 патриоти на кои и Скопје им беше мало!

Поврзано

Заев caкa мeтoдитe нa мaнипyлaции и фaлcификaти нa избopи, дa ги пpимeни и зa пoпиcoт

Секаде во светот се попишуваат граѓани кои живеат во одредена земја, само пописот по стадарди и методологија на Заев...

Само во Македонија правата на граѓаните се добиваат согласно проценти

Во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 се разговараше за актуелната тема – попис. Гостинот во емисијата, претставник од...

Зоран, Бујар, Димитров и останатите би биле најсреќни да не ја направеа онаа фамозна слика каде што одеа по датумот

Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ изјави дека секаде каде што оваа Влада на СДСМ има замешано прсти е тотален...
- Advertisement -

miting_kjubi

Студеното време не успеа да ги спречи 100.000 илјади Македонци од цела Македонија да дојдат во Скопје на централниот сенароден митинг на владејачката коалиција „За подобра Македонија“ и да им дадат поддршка на политиките кои гарантираат подобар живот, сигурност, унитарност и единственост на Македонија и македонскиот народ.

Latest News

Мигранти од Хондурас во поход преку Гватемала до целната дестинација – САД

 Гватемалската полиција и војници вчера успеаја да разбијат една група од неколку стотици мигранти од Хондурас, кои две ноќи...

More Articles Like This