ОТКАКО ГО ПРОСЛАВИЈА НЕЈЗИНИОТ 20 РОДЕНДЕН:Дарко Лазиќ откри зошто се заљубил во Марина!

  • February 4, 2019
  • Коментари

Дарко Лазиќ одлучи да го промени својот живот од корен по сообраќајна несреќа што му се случи кон крајот на октомври минатата година, а за брзо закрепнување на пејачот, покрај докторот и семејството, исто така е благодарна и Марина Гагиќ. Колку многу ја сака, постојано нагласува Дарко, но баш на денот на нејзиниот роденден, ги восхити фановите со фотографија.
Имено, Дарко на својот Instagram профил објави фотографија на која се гледаат само нејзините драги очи и како што велат дека очите се огледало на душата и не е изненадувачки што младата девојка го освои срцето на пејачот.
„Најубавите очиња мои“,напиша Дарко за фотографијата на неговата сакана Марина.

Како што беше напишано, ја засака многу брзо, но и одлучи да живее со неа. Марина е бремена, а Дарко не е скржав да покаже љубов кон идната мајка на неговиот син.

Претходно «
Следно »