Охриѓанец на креативен начин ја запроси својата девојка на Водици

  • January 19, 2020
  • Коментари

Охриѓанец на креативен начин ја запроси својата девојка на Водици.

Марјан Лаброски од Охрид одлучи на денешниот голем христијански празник да ја запроси својата девојка Катерина на еден уникатен и креативен начин. Среќата нека биде вечност во вашиот дом, а љубовта вечен пријател.

Во продолжение погледнете како изгледаше сето тоа:

Претходно «
Следно »