September 18, 2021, 7:43 am

Парис Хилтон бремена со близнаци во петтата деценија од животот

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Американската ѕвезда Парис Хилтон е бремена и со вереникот Картер Рум, го очекуваат раѓањето на свето прво дете.

Картер отворено зборуваше за желбата заедно со Парис да основаат семејство, а на почетокот од годинава откри и дека неговата вереница била на вештачко оплодување.

„Постојано разговараме за плановите за венчавката и планираме имиња за нашите бебиња“ – изјави неодамна Парис Хилтон.

Таа во едно интервју откри дека се решила за вештачко оплодување бидејќи сака да се осигура да добие близнаци – момче и девојче.

Картер Рум и понуди брак на Парис Хилтон на 17 февруари, точно на денот кога Парис наполни 40 години.

“Нејзинот најнов веренички прстен има најмалку 15-20 карати и инспириран е од Ајфеловата кула. Цената на прстенот е околу 2 милиони долари“ – соопшти Кетрин Мани, која се занимава со продажба на дијамантски прстени во компанијата „Brilliant Earth“.

Инаку на Парис Хилтон ова и е четврта веридба, откако прв пат се вери во 2002 година, а потоа и во 2002, 2005 и во 2018 година. Нејзините фановци се надеваат дека овој пат конечно ќе стапи во брак.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Latest News

Овие делови од Скопје денес и утре ќе останат без стpуjа

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа денеска и утре без електрична енергија ќе останат дел од корисниците од...

More Articles Like This