October 20, 2021, 8:11 pm

„ПАЈАКОТ“ СЕУШТЕ АКТУЕЛЕН: Не стивнуваат реакциите на социјалните мрежи по вчерашната бламажа на МВР

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Реакциите на социјалните мрежи не стивнуваат по вчерашната бламажа на МВР, откако по состанокот со повредената полицајка, истата го смени исказот и изјави дека Асани не ја нападнал туку самата се удрила од возило на пајак-службата.

 

3 КОМЕНТАРИ

Latest News

Митовски: Ceгa дoaѓa нa влacт нoвa гeнepaција на пoлитичapи, коja тpeбa дa pacчиcти co cтapитe пpaкcи

Во вечерашната емисија на ТВ Сонце гостуваше уредникот на Инфомакс Александар Митовски, кој истакна дека ВМРО-ДПМНЕ има одлична...

More Articles Like This