(Видео) ПЕНДАРОВСКИ ДЕМAHТИРА: Не му реков на Борисов љубави, туку хубави

  • July 12, 2019
  • Коментари

Видеото каде претседателот Стево Пендаровски се поздравува со бугарскиот премиер Бојко Борисов вчера се прошири на социјалните мрежи.

Пендаровски, како што информираше, кога ги забележал Ана и Бојко и решил да им се придружи, всушност на бугарски јазик им вели „Каде сте, хубави?“.

Слушнете сами:

Кога неповикан ѕиркаш како подножичка … во балкански *машки разговори- Љубави ! Поздрав од ЗоЌи 😂

Gepostet von Благој Македонецот Шаклевски Македонски am Mittwoch, 10. Juli 2019

Претходно «
Следно »