ПЕЈАЧКАТА КЕТРИН ЏЕНКИНС Е ВО ДРУШТВО НА ЏОНИ ДЕП ВО БЕЛГРАД!

Поврзано

СЕЛО НА ПРОДАЖБА: Шведска продава цело селo за неверојатна цена

Едно село во Шведска се продава за 6,5 милиони евра. Сатра Брун е велнес село на периферијата на Стокхолм....

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

Пејачката Кетрин Џенкинс беше во центарот на скандалот кога исплива приказната дека е љубовница на Дејвид Бекам. И додека денес се полемизира за неговата преписка со пејачката Рита Ора, Кетрин е во Белград на снимањето на филмот со Џони Деп.

Познато е дека Џони Деп е некое време во Белград поради снимањето на филмот “Minamata”, кој моментално го снима и дека престојува во еден белградски хотел, а во исто време во хотелот се сместила и пејачката Кетрин.

Вистинско задоволство е да се запознае, да се помине време и соработува заедно со оваа прекрасна пејачка”, стои во описот на фотографијата со таговите #Minamata и хотелот во кој престојува глумецот.
Инаку тимот на Дејвид тогаш ги демантираше гласините дека се заедно, исто како и самата пејачка, иако Кетрин и Дејвид своевремено посетиле еден ноќен клуб заедно во друштво на принцот Хари и уште неколку пријатели.

Актуелно

БЕВ ВО РЕСТОРАН, И ЌЕ СИ ПЛАТАМ КАЗНА: Мицкоски на Фејсбук жали што во услови кога имаме 100 заболени од корона, власта се занимава...

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, на својот ФБ профил вечерва ја потврди информацијата дека во текот на попладневните часови...

ГЛУПАВА ОДЛУКА: Зошто Филипче избега од ова прашање?!

“Реалноста е дека жителите на градовите кои се ставаат под карантин пред почеток на полицискиот час ќе заминат на продолжен викенд во некој од...

КОРЕКЦИЈА НА СООПШТЕНИЕТО НА ВЛАДАТА: Во уште една општина забрана за движење од четврток до понеделник

Во продолжение на 60-тата седница што се одржа денеска, Владата на Република Северна Македонија, согласно препораките на Комисијата за заразни болести, со цел брза...

ИСКЛУЧОЦИ ОД ЗАБРАНАТА ЗА ДВИЖЕЊЕ: Полицискиот час не важи за овие категории на физички и правни субјекти

Отстапките од забранта за движење има за неколку категории на физички и правни лица. Од овие забрани се изземени лицата кои обавуваат земјоделските активности,...

(Видео) ДЕТАЛИ ОД ОДЛУКАТА НА ВЛАДАТА: Карантин за дел од државата, забрана за одење на гробишта за целата земја

Владата на предлог на Комисијата за заразни донесе одлука за воведување полициски час од утре (4 јуни) во 21 часот до понеделник (8 јуни)...

Повеќе вести