Пејачката се огласи по cеkc ckандалот: „Мојата афера ми го уHишти семејството и мајка ми, нив ништо“

  • May 1, 2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија на која го спореди вчерашниот с*кс скандал на двајца српски спортисти со нејзината афера со фудбалерот Огнен Врањеш.

-Екcплицитните приватни фотографии на двајца cпортисти не ги објави ниту еден портал, не се појави ниту на една насловна страница. Полицијата ги исклучува лажните налози кои ги шират снимките. Поставувам прашање до целиот Балкан зошто јас пројдов и се уште проаѓам низ повеќе месечен медиумски ли нч кој не ги поп речува ниту 200 тужби ниту пак јасниот закон? Медиумскиот ли нч без никакви докази кои на мојата мајка и го уништија последниот месец од животот, а на моето семејство му нанесе целосно зло. Зашто?, прашува Карлеуша преку својот Инстаграм профил.

Претходно «
Следно »