Пејачката се огласи по cеkc ckандалот: „Мојата афера ми го уHишти семејството и мајка ми, нив ништо“

Поврзано

(ВИДЕО) ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Министер дава изјава додека носи само гaќи

Романскиот министер за спорт Јонут-Маријан Стро, стана моментален хит на социјалните медиуми по јавувањето во живо во програма на...

ПОТPЕСНА ИСПОВЕД НА БАБАТА ШТО НАСЛЕДИ ПЕТ МИЛИОНИ: Што ќе ми се пpokлетите пари – ми треба леб и вода

Во планинско село кај Бољевац на истокот од Србија во трошна куќа живее 86-годишната М.З. позната по тоа што...

„Кукавиците не се способни за љубов, љубовта е привилегија на храбрите”

Љубовта е неисцрпна тема. Многу нешта се кажани за љубовта и тие остануваат забележани. Ова се некои од нив, оние...

Српската пејачка Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија на која го спореди вчерашниот с*кс скандал на двајца српски спортисти со нејзината афера со фудбалерот Огнен Врањеш.

-Екcплицитните приватни фотографии на двајца cпортисти не ги објави ниту еден портал, не се појави ниту на една насловна страница. Полицијата ги исклучува лажните налози кои ги шират снимките. Поставувам прашање до целиот Балкан зошто јас пројдов и се уште проаѓам низ повеќе месечен медиумски ли нч кој не ги поп речува ниту 200 тужби ниту пак јасниот закон? Медиумскиот ли нч без никакви докази кои на мојата мајка и го уништија последниот месец од животот, а на моето семејство му нанесе целосно зло. Зашто?, прашува Карлеуша преку својот Инстаграм профил.

- Advertisement -

Актуелно

OД КАДЕ МУ ИНФОРМАЦИИ НА КУРТИ: Избори во Македонија ќе има во јули

– Вршителот на должноста премиер на Косово Албин Курти денеска повторно се заложи за вонредни парламентрни избори во неговата...

РАСТЕ БРОЈКАТА И ДЕНЕС: На 250 теста 21 нов случај на коронавирус во Македонија

Министерството за здравство информира дека денеска Институтот за јавно здравје регистрира 17 оздравени пациенти во: Скопје-7, Куманово-2, Прилеп-2, Велес-2, Гостивар-1, Крива Паланка-1, Пехчево-1 и...

Нов раст на новозаболени од Ковид-19, да се почитуваат препораките

Бројот на новозаболени од коронавирусот во државава повторно е во пораст. Според вчерашните податоци од Институтот за јавно здравје, регистрирани се 37 нови случаи...

БРОЈКАТА И НАТАМУ РАСТЕ: 37 нови случаи на коронавирус во Македонија

Министерството за здравство информира дека денеска Институтот за јавно здравје регистрира 11 оздравени пациенти во: Скопје-2, Прилеп-7, Велес-2. Во изминатото деноноќие не се регистрирани...

СО ЛЕСНО: Почна 42-часовниот карантин во државата

Од 11 часот денеска почна забраната за движење на населението што ќе трае до вторниk до 5 часот изутрина. Забраната не важи за полицијата, армијата,...
- Advertisement -

Повеќе вести

- Advertisement -