October 28, 2020, 12:26 am

Пејачот на Оазис ја дави својата девојка – јавноста згрозена (ВИДЕО)

Поврзано

Го кажа судбоносното да: Се омажи македонската водителка со која се будaт гледачите секое утро

Дијана Гогова, убавицата која им ги разведрува утрата на гледачите на националниот сервис конечно стапна на лудиот камен, објавува...

Евровизија ќе се одржи и покрај пaндeмијaта, објавени и земјите кои ќе учествуваат

Музичкиот натпревар Евровизија следната 2021 година сигурно ќе се одржи. Полуфиналните вечери се резервирани за 18 и 20 мај,...

Ѕвездата на акционите филмови имаше опeрaција на сpцето

Ѕвездата на акционите филмови, Арнолд Шварценегер, изјавил дека бил подложен на операција на срцето, но се чувствувал „фантастично“. -Имам нов...
- Advertisement -

Пејачот на групата Оазис , Лиам Галагер ја покажа својата насилна страна , кога физички ја нападна сопствената девојка , додека биле во ноќен клуб.

На шокантното видео од надзорните камери се гледа како Галагер ја зграпчува за врат и ја дави својата девојка Деби Гвитер. Откако светските медиуми ја објавија веста , интересно е што и двајцата негираат дека имало насилство во ноќниот клуб во Лондон.

На својот Инстаграм Лиам напиша дека никогаш не дигнал рака на жена за да ја повреди .
Ноќниот чувар , во клубот сведочел дека не само што ја тепал девојката , туку и ја нарекол ,,проклета вештерка”. Братот на Лиам , Ноел , кој е вториот член на групата изјави дека му се гади од ваквата постапка на брат му и дека никогаш повеќе нема да настапува со него.

https://www.youtube.com/watch?v=SrVKVakw7NU

Latest News

Ќе доцни исплатата на повратот од „Викенд без ДДВ“

Повратот на данокот од сметките направени во таканаречениот „Викенд без ДДВ“ најверојатно ќе доцни. Иако парите од данокот за...

Зapaзени неколку новинари, сниматели и други вработени во Телевизија Сител

Повеќе од десетина новинари, сниматели, вработени во режија и во дескот на Телевизија Сител се или зaразени или се во изолaција поради контакт со...

Наредена целосна мобилизација на здравството во Хрватска

Хрватскиот министер за здравство Вили Берош објави дека нaредил целосна мобилизaција на здравството. Берош на својот Фејсбук профил напиша дека моменталната состојба со коpонавирусот во...

Пренџов: Власта се грижи за граѓаните како што Шилегов се грижи за платите на пожарникарите

Вечерва во емисијата „Заспиј ако можеш“ гостуваше Љупчо Пренџов, потпрестедател на ГРOМ, пратеник и претседател на Парламентарната комисија за контрола на тајните служби. При...

Пренџов: На 100 000 жители, ЕУ има 30 зapaзени, додека Македонија има 441

Љупчо Пренџов, пратеник од Гром и Коалицијата„За обнова на Македонија“ во своето гостување во емисијата „Заспиј ако можеш“ зборуваше за измените на Законот...

More Articles Like This