October 28, 2020, 3:07 pm

ПИСКОТНИЦИ, ТРЕСКАЊЕ ОД ЗЕМЈА, ПЕНА НИЗ УСТА: И во Америка имаат Љуми Бекири кој доживеа нервен слом!

Поврзано

Aнкeтa: Бајден со пpeднocт oд 10 пpoцeнтни пoeни пpeд Трамп

Една недела пред претседателските избори во САД на 3 ноември, демократскиот кандидат Џо Бајден води пред републиканецот Доналд Трамп...

Цpн дeн за Иран: 415 пoчинaти oд кopoнaвиpyc зa eдeн дeн

Во Иран се пријавени 415 смртни случаи од коронавирус, што е најмногу во еден ден од почетокот на пандемијата. Вкупниот...

Caтeлитcки cнимки пoкaжyвaaт изгpaдбa на иpaнcки нyклeapeн oбjeкт

Иран започна со изградба на својот нуклеарен објект Натанц, покажуваат сателитските снимки објавени во средата во момент кога нуклеарната...
- Advertisement -

Денеска е навистина тежок ден за оние кои не го поддржуваат новиот американски претседател Доналд Трамп.

ljumi

Дека протестите кои сега се одржуваат во САД, поттикнати од соросови организации е нешто налик на она што со месеци се случуваше во Македонија досега видовме низ многу примери, а овој е само уште еден во низата.


Во стилот на соросовиот “интелектуалец“ Љуми Бекири, овој млад американец навистина тешко ја поднесе инаугурацијата на новиот американски претседател Доналд Трамп.

Latest News

Нacтaвник пoзитивeн нa Koвид-19 изoлиpa кoлeгa и 22 yчeници во Кавадарци, зaбoлeни и тpи мeдицинcки лицa

Позитивен наставник изолира колега и 22 ученици, заболени се и три медицински лица во Кавадарци, оваа информација за МИА...

Ги нeмa co мeceци и гoдини: Coлзи во сeмeјcтвaтa нa 93 иcчeзнaти coгpaѓaни

Скопјанецот Крсто Костовски, на возраст од 83-години исчезна на први септември годинава. Марија Брзакова (29 години) исчезна на 18 јануари годинава во струмичкото село...

УХМР: Во петок и caбoтa згoлeмeнa oблaчнocт co ycлoви зa лoкaлeн дoжд

Времето утре ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Утринската температура ќе се движи од 2 до 11, а дневната од 15 до 24...

Aнкeтa: Бајден со пpeднocт oд 10 пpoцeнтни пoeни пpeд Трамп

Една недела пред претседателските избори во САД на 3 ноември, демократскиот кандидат Џо Бајден води пред републиканецот Доналд Трамп на национално ниво со 10...

Teшкa cooбpaќaјнa нeзгoдa пpeд Собрание

Тешка сообраќајна несреќа помеѓу две патнички возила утринава на раскрсницата пред Собранието, пренесе „Сител“ Се работи за незгода која се случила на булеварот 11 Октомври...

More Articles Like This