ПОЗНАТ ИДЕНТИТЕТОТ НА МЛАДОТО МОМЧЕ КОЕ УТРОВО СЕ САМОУБИ ВО СКОПЈЕ

  • March 3, 2018

Г.Д. роден 1996 година е лицето што утрово се самоуби.

Тој почина откако падна од прозорец од шести кат во зграда на ул. „Бојмиа“.

Смрт констатирала екипа на Итна медицинска помош.

Полицијата изврши увид на местото на несреќата. (МИА)

Претходно «
Следно »