ПОПЛАДНЕВО ИСЧЕЗНА ЖЕНА ВО АЕРОДРОМ: Семејството бара информации за жената, ако сте ја виделе пријавете!

  • July 19, 2018
  • Коментари

Повозрасна жена денеска исчезна во Аеродром. Семејството апелира за било каква информација за жената, која последен пат е видена кај ТЦ Скопјанка и носи маслинаст фустан со цветови, бела чанта и сандали.

Апелот за помош е споделен на социјалните мрежи.

Претходно «
Следно »