ПО 13 ГОДИНИ ЉУБОВ ВО КОИ ДОБИЈА 3 СИНОВИ: Се paзведоа Перо Антиќ и Ружица

  • June 25, 2019
  • Коментари

Поранешниот македонскиот кошаркарски репрезентативец и актуелен претседател на Кошаркарската федерација на земјава, Перо Антиќ, и неговата сопруга Ружица, не се повеќе во брак, дознава „Женски Магазин“.

Ружица која е основач и главен и одговорен уредник на магазинот „Портрет“, на „Инстаграм“ веќе го промени и презимето.

-Paзводот е веќе официјализиран, а по 13 години заедница, остануваат во коректни односи поради трите сина, открија блиски пријатели на познатата двојка за Женски Магазин.

Претходно «
Следно »