ПО CМPTTA НА ДИВНА,ОГЊЕН ВРАЊЕШ СЕ ОГЛАСИ НА ИНСТАГРАМ: Фановите не можат да поверуваат!

  • March 5, 2019
  • Коментари

Мајката на Јелена Карлеуша пoчина вчера во 61-та година од својот живот,после тригодишната борба со тешката бoлecт.
Многу познати личности на друштвените мрежи и дадоа подршка на пајачката Јелена Карлеуша.
Дивна и беше подршка на Јелена кога беше аферата со Врањеш.

-Не сакам повеќе да зборувам за Јелена.Се што имав да кажам напишав на својот Инстаграм,тоа е правата вистина.Можам само да потврдам дека ја запознав нејзината ќерка,случајно се сретнувавме.Дивна ја запознав во Атина,кога Јелена доаѓаше кај мене-изјави пред еден месец Огњен Врањеш.

И додека сите вчера на друштвените мрежи пишуваа статуси за мајката на Јелена,Огњен Врањеш објавил видео од неговите успеси во фудбалот.


Очигледно е дека не се потресол многу кога медиумите ја објавиле оваа тажна вест.

Претходно «
Следно »