ПРВАТА ДАМА НА САД: Меланија Трамп пред пластичните операции

  • November 10, 2016

Меланија Трамп (47) и покрај тоа што е во петата деценија од животот е згодна и убава. Но, дали била таква и во младите денови додека се борела да ги исполни соништата и да стигне со светскиот џет-сет, а од 20 јануари и како Прва дама на САД.

melanija-tramp

По манекенската кариера, Меланија е креаторка на накит и часовници. Нејзината убавина никој не ја оспорува, но иако таа постојано негира за истата во голема мера заслужна за тоа е естетската хирургија.

melanija-tramp2

Меланија го оперирала носот, ги зголемила градите, посетува ботокс третмани како и процедури за „фејслифтинг“.

melanija-tramp1

Претходно «
Следно »