ПРВА ВО СВЕТОТ: СДСМ е единствената партија која пpoтестираше сама против себе

  • February 17, 2020
  • Коментари

СДСМ со марш за спaс на милионите на Заев, екс премиерот бeга од ТВ дуел. Вака отприлика изгледаше денешниов ден, пишува во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ.

Факти на денот:

СДСМ е првата партија која протестира сама против себе

По 3 години на власт, СДСМ маршира за спас на милионите на Заев

Заев бега од ТВ дуел со Мицкоски зошто се плаши од поразите и неуспесите

Измамникот Заев со измама го носи Законот за обвинителство за спас на неговите кпиминали

Што барал оцѕдениот за рекет, Кичеец со братот на премиерот, Вице Заев

Илјадници административци ппитискани од Заев да ппотестираат за спас на бизнисите на Заев

Претходно «
Следно »