ПРЕКРАСНО ВИДЕО: Вака пеат 3.000 битолчанки во еден глас

Поврзано

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

ЗАБАВА(Видео) Неверојатна сцена: Орел грабна ајкула

Посетителите на плажа во Јужна Каролина присуствувале на речиси неверојатен настан – тие виделе орел што грабнал ајкула од...

Пејачот Влатко Лозаноски на својата Фејсбук фан страна објави видео од негов настап во Битола, каде заедно со 3.000 битолчанки пеат во еден глас.

Овој настап на Лозано е загревање пред големиот концерт кој ќе се одржи на 23.03.2019 во спортската сала “Борис Трајковски” во Скопје.

3000+ битолчанки ❤❤❤#Битола #Bitola #8Mart ⚘⚘⚘.Се гледаме на 23 Март во Вип Арена "Борис Трајковски" – Скопје Билети: https://goo.gl/wFFwea или Avalon Produkcija 🤗🎶

Julkaissut Lozano – Vlatko Lozanoski Sunnuntaina 10. maaliskuuta 2019

 

#JakoJako ❤🤗

Julkaissut Lozano – Vlatko Lozanoski Sunnuntaina 10. maaliskuuta 2019

Актуелно

Шokaнтнa ayдио бomбa: “Рашо одобри, се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да...

Шокантна нова аудио бомба се појави на социјалните мрежи во која се слушаат два гласа за коисе тврди дека...

(Фото) Нeврeмeтo нарави хaoc во Скопје

Невремето кое пред малку го затекна главниот град на Македонија предизвика хаос во собраќајот. Голем број возила чекаат во километарски колони, возачите се нервозни...

(Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Шуто Оризари. Неговото обраќање може да го следите...

Чулев: Изборни нepегуларности нajcтрого ќе се caнкционираат, без разлика од која партија доаѓаат

Главен акцент треба да се стави на спречување на секаков вид на изборни нерегуларности, кои најстрого ќе бидат санкционирани, без оглед од која политичка...

(Видео) По зakaните по неговиот и животот на Јовановски, Дуковски видно вознемиpeн, известени се и амбасадите

Видно вознемирен и нервозен вака може единствено да се опиште денешниот настап на адвокатот на Бојан Јовановски, Сашо Дуковски при изјавата пред обвинителството откако...

Повеќе вести