ПРЕКРАСНО ВИДЕО: Вака пеат 3.000 битолчанки во еден глас

  • March 12, 2019

Пејачот Влатко Лозаноски на својата Фејсбук фан страна објави видео од негов настап во Битола, каде заедно со 3.000 битолчанки пеат во еден глас.

Овој настап на Лозано е загревање пред големиот концерт кој ќе се одржи на 23.03.2019 во спортската сала “Борис Трајковски” во Скопје.

https://www.facebook.com/LozanoMacedonia/videos/718953358506233/?t=14

 

https://www.facebook.com/LozanoMacedonia/videos/1987936078182049/?t=1

Претходно «
Следно »