ПРЕКУ НОЌ СТАНА ПОЗНАТА: Oва девојче со клип од 8 секунди за кратко доби 9 милиони прегледи

  • December 4, 2019

Тори Парено постави видео на Твитер и преку ноќ стана позната.

 

 

 

Таа извела едноставен трик со рацете, а нејзиниот „танц со прстите“ изгледа како оптичка илузија.

Клипот трае само 8 секунди, а веќе има повеќе од 9 милиони прегледи.

Тори се забавува додека изведува движења со рацете, а за тоа добила илјадници лајкови и коментари во кои може да се види дека луѓето де обидуваат да го имитираат нејзиниот „танц ро рацете“.

 

 

Претходно «
Следно »