September 18, 2021, 9:45 am

Пренџов: Дeнec вo Coбpaниeтo нeмa ocтaвкa oд Венко Филипче, ce билo лaгa и тeaтap пpeд jaвнocтa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Денес во Собранието НЕМА оставка од Венко Филипче. Сѐ било лага и театар пред јавноста.

Венко Филипче, минатата година му “подари” незаслужен мандат на Заев.

Венко Филипче оваа година ќе го однесе Заев и СДСМ во долга и заслужена опозиција! – стои во објавата на Пренџов.

Објавата може да ја погледнете ТУКА.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Latest News

Вучиќ: Стaнав погoлема ѕвeзда од Леброн Џејмс

Претседателот на Србија Александар Вучиќ е во дводневна посета на Турција, а при гостување на емисија на телевизија Пинк...

More Articles Like This